українська російська англійська
На Сумщині інвалідів забезпечують технічними засобами реабілітації
30.10.2012 | 16:30
Сумська ОДА

З початку року на Сумщині 920 осіб з обмеженими фізичними можливостями отримали крісла колісні, 1710 інвалідів – інші технічні засоби реабілітації. Про це у ході брифінгу повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Анатолій Боярко.

«Ми відійшли від застарілої практики, коли інвалід був змушений пристосовуватися до наданого йому візка. Тепер людина з обмеженими фізичними можливостями самостійно обирає технічний засіб реабілітації, який відповідає її індивідуальним особливостям», – підкреслив посадовець.

За його словами, нині у регіоні проводиться глибока модернізація сфери соціального забезпечення, яка має на меті перехід від безсистемних виплат до адресної допомоги та соціальних послуг. Так, на Сумщині діють «мобільні соціальні офіси», працівники яких станом на 1 жовтня прийняли близько 3,5 тисячі громадян.

«У кожному районі Сумщини функціонують мультидисциплінарні бригади з надання соціальних послуг. Фахівці різних сфер, зокрема, лікарі-терапевти, перукарі, чоботарі, швачки тощо, здійснили близько 300 виїздів та надали допомогу сотням людей», – підсумував Анатолій Боярко.

версія для друку