українська російська англійська
Мінагрополітики розробляє програми з підвищення престижності аграрної освіти
30.10.2012 | 17:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

30 жовтня під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка відбулася нарада з керівниками вищих навчальних закладів системи Мінагрополітики України щодо кадрового забезпечення агропромислового комплексу. Зокрема, ректори аграрних вищих навчальних закладів, начальники Головних управлінь АПК та голови Наглядових рад аграрних вишів обговорили підсумки вступної кампанії до вищих навчальних закладів Мінагрополітики України та готовність їх навчально-матеріальної бази до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 навчального року.

Микола Присяжнюк зазначив, що сьогодні продовжується адаптація аграрної науки та освіти до вимог сьогодення. Також Міністр підкреслив, що наразі у аграрному виробництві працює велика кількість молоді, однак необхідно підвищувати престижність аграрної освіти та показати молоді привабливість життя у селі.

«Одним з пріоритетних завдань Уряду і Міністерства аграрної політики та продовольства є розвиток українського села. У цьому важлива роль належить навчальним закладам. Наше спільне завдання - показати молоді привабливість життя на селі, а в цьому повинні допомогти – цікава робота, привабливість ведення сільського господарства, розвинена соціальна структура села. Молодих спеціалістів потрібно залучати до розвитку не лише великотоварних виробництв, а й фермерських та одноосібних господарств, кооперативних об’єднань», - додав Микола Присяжнюк.

Також Міністр додав, що спільно з іншими відомствами розроблюються соціальні програми, спрямованні на заохочення випускників аграрних вищих навчальних закладів повертатися в села та використовувати на практиці інноваційні технології та нові знання.

версія для друку