українська російська англійська
Форму одягу нового зразка за півроку матимуть всі підрозділи Сил спеціальних операцій ЗС України
30.10.2012 | 20:12
Прес-служба Міністерства оборони

«Цього року розроблено нову форму одягу для військовослужбовців – польове обмундирування з відповідним екіпіруванням», – повідомив 30 жовтня 2012 року перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

За його словами, закуплено і перевірено на практиці перші 60 комплектів форми. Під час комплексу навчань «Перспектива-2012» їх було апробовано у різних умовах та при різних навантаженнях. Вже до середини наступного року форму одягу нового зразка матимуть всі підрозділи Сил спеціальних операцій.

«Вона краще пристосована до польових умов і ведення бойових дій, має чудові характеристики тепловіддачі, більший термін експлуатації, не пропускає бруд та вологу, – зауважив віце-адмірал Ігор Кабаненко. – Відповідно до світових тенденцій, вона пошита пошарово, не має елементів, які обмежують рух».

За словами першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, в обмундируванні продумане розташування кишень та кріплень для зручного носіння боєприпасів і озброєння, а також відповідного спорядження, у тому числі перспективного: оптикоелектронних систем та систем зв’язку, GPS-навігації тощо.

Також цього року створено та вже закуплено нові комбінезони і обмундирування для льотного складу Повітряних Сил, які пройшли відповідні випробування. І робота у цьому напрямі не припиняється.

«Стосовно повсякденної форми одягу, цього року вдалося зробити її повністю «вітчизняною»: і тканини, і відповідні технології – українські, – резюмував перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Кабаненко.

 

версія для друку