українська російська англійська
У Дніпропетровську відкрито дитячий садок для 40 дошкільнят
31.10.2012 | 10:30
Дніпропетровська ОДА

У рамках комплексного регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у Дніпропетровську відкрито дитячий садок для 40 дошкільнят. Це вже 80 дошкільний навчальний заклад, який відкрито на Дніпропетровщині за два з половиною роки. До кінця року планується відкрити ще 14 дошкільних навчальних закладів і створити близько 10 додаткових груп у діючих дитячих садках.

«В області у рамках інноваційного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» активно відновлюються та реконструюються дитсадки, створюються навчально-виховні комплекси, відкриваються додаткові групи при працюючих дошкільних закладах. За два з половиною роки в області створено понад 7 тисяч місць в дитсадках області. Відкриття дошкільного закладу в Дніпропетровську є значним кроком у подальшому вирішенні питання забезпечення дітей регіону місцями в дошкільних закладах», – сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

Відкриття дошкільного навчального закладу в Самарському районі міста дозволило охопити дошкільною освітою 40 маленьких дніпропетровців. Для забезпечення комфортних умов навчання та виховання дітей у закладі було виконано поточний ремонт спальних та ігрових кімнат, придбані необхідні меблі та ліжка для вихованців. У подальшому програмою розвитку дошкільної освіти міста Дніпропетровськ у дитсадку планується відкрити ще чотири групи, в яких виховуватимуться ще 70 маленьких дніпропетровців.

За два з половиною роки у місті Дніпропетровськ відкрито 70 додаткових груп у діючих дошкільних закладах, 2 дитсадка и 6 навчально-виховних комплексів по типу «дитсадок–школа». До кінця цього року планується відкрити ще 13 додаткових груп на 260 місць при діючих дошкільних навчальних закладах.

 

 

версія для друку