українська російська англійська
Уповноважені урядів України та Румунії обговорять питання співпраці у галузі водного господарства
31.10.2012 | 10:40
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа ВОДНИХ РЕСУРСІВ

1-2 листопада 2012 року у м. Ужгород відбудеться VIII нарада уповноважених урядів України та Румунії з виконання Міжурядової українсько-румунської угоди про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, участь у якій візьме українська делегація під головуванням заступника Голови Агентства, Уповноваженого Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах О.Чунарьова.

Під час заходу розглядатимуться питання щодо стану впровадження Регламентів співробітництва за гідрографічними басейнами; внесення змін та затвердження актуалізованих Регламентів українсько-румунського співробітництва за такими напрямами: Регламент оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких неможливо уникнути на прикордонних водотоках; Регламент українсько-румунського співробітництва з питань захисту від паводків на водотоках та внутрішніх водах; Регламент українсько-румунського співробітництва по обміну метеорологічними та гідрологічними даними; затвердження Робочої програми на 2013 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та інші.

Також представники румунської делегації ознайомляться із водозахисною дамбою на р. Уж, водозахисною дамбою та гідрометеорологічною станцією на р. Тур’я, роботою міні ГЕС на р. Шипот тощо.

Результатом наради стане подальший розвиток і поглиблення двостороннього співробітництва в галузі водного господарства між двома країнами, гармонізація водної політики, здійснення на узгоджених засадах водогосподарської та водоохоронної діяльності на транскордонних річках.

 

версія для друку