українська російська англійська
Микола Азаров застерігає від спекуляцій щодо результатів виборів
31.10.2012 | 10:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров застерігає не спекулювати критичними зауваженнями деяких спостерігачів щодо результатів парламентських виборів. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів 31 жовтня 2012 р.

«Водночас я хотів би застерегти від спекуляцій щодо критичних зауважень, які пролунали від окремих спостерігачів. Та що їх окремі політичні сили намагаються використати для дискредитації вибору народу України», - сказав Микола Азаров.

Він повідомив, що на парламентських виборах 2012 року  проголосували близько 20 мільйонів громадян. Майже 685 тисяч членів виборчих комісій різних рівнів забезпечували голосування та підрахунок голосів, які представляли абсолютно всі політичні сили-учасниці виборів. А близько 4 тисяч спостерігачів від закордонних країн і міжнародних організацій, від українських громадських організацій, від партій та від кандидатів у депутати ретельно спостерігали за дотриманням виборчого законодавства.

«Всі ці люди заслуговують на об’єктивну оцінку. На подяку за їх самовіддану роботу, за їх витримку і громадянську позицію. І аж ніяк не заслуговують на паплюження результатів того, що вони так важко забезпечували», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку