українська російська англійська
Зауваження спостерігачів допоможуть вдосконалити практику демократичних виборів, - Прем'єр-міністр
31.10.2012 | 11:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Об’єктивні зауваження міжнародних спостерігачів, їхні пропозиції та звернення щодо конкретних випадків допоможуть удосконалити практику демократичних виборів у майбутньому. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 31 жовтня 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

«Ми вдячні спостерігачам за ті об’єктивні зауваження, пропозиції та звернення щодо конкретних випадків, які допоможуть удосконалити практику демократичних виборів у майбутньому, - наголосив Микола Азаров. - Ми вдячні, що місія міжнародних спостерігачів у цілому сприяє розвитку і вдосконаленню демократії в Україні. І готові виправляти недоліки, на які звернули нашу увагу спостерігачі».

За словами Миколи Азарова, спостерігачі вказують на певні недоліки чи окремі порушення, які, на жаль, завжди бувають на виборах. Тож не є винятком і така велика держава, як Україна.

Проте загалом в Україні «класична картина добре організованих, демократичних, чесних і прозорих виборів». І якщо об’єктивно почути думки, оцінки і звіти міжнародних спостерігачів, які вже оприлюднені, то вони зафіксували саме це.

 

версія для друку