українська російська англійська
18-й окремий вертолітний загін ЗСУ перевіряють на готовність до виконання завдань у Конго
31.10.2012 | 12:04
Прес-служба Міністерства оборони

На Львівщині триває перевірка готовності кандидатів на посади у 18-му окремому вертолітному загоні ЗС України другої ротації до виконання завдань у Демократичній Республіці Конго.

Голова комісії з перевірки, начальник оперативного управління – заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил ЗС України генерал-майор Володимир Гамора заслухав командування 18-го окремого вертолітного загону з питань готовності до виконання завдань, провів стройовий огляд особового складу та визначив завдання на перевірку.

«Підготовка 18-го окремого вертолітного загону до ротації здійснюється згідно з планом, в цілому особовий склад до виконання завдань Місії ООН готовий», – зазначив генерал-майор Володимир Гамора.

Майбутні миротворці приступили до складання заліків з предметів загальновійськової та спеціальної підготовки. Зокрема, командування загону, командири підрозділів та начальники служб склали залік зі знання керівних документів, які регламентують участь 18-го окремого вертолітного загону ЗС України у Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного кандидати на посади у складі національного миротворчого підрозділу виконали контрольні вправи стрільб з автомата Калашникова та пістолета Макарова, а також вправи з метання імітаційних та бойових гранат.

31 жовтня та 1 листопада 2012 року заплановані дві льотні зміни з практичним застосуванням авіаційного озброєння вертольотів Мі-24 у складних видах маневру. Льотний склад вестиме вогонь по наземних цілях з гармати ГШ-2-30. Крім того, буде здійснено пуски керованих ракет “Штурм-В” та некерованих ракет С-8КОМ.

Перевірка готовності 18-го окремого вертолітного загону ЗС України до виконання завдань у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго триватиме по 2 листопада.

версія для друку