українська російська англійська
На Тернопільщині до кінця року завершать реконструкцію основного корпусу регіонального перинатального центру
31.10.2012 | 12:40
Тернопільська ОДА

До 28 грудня 2012 року буде завершено реконструкцію основного корпусу регіонального перинатального центру в Тернополі. Таке доручення дав сьогодні, під час проведення наради на цьому об’єкті, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян.

Спілкуючись із представниками будівельної організації, управління капітального будівництва ОДА проектантами, адміністрацією центру «Мати і дитина», керівник області наголосив на важливості своєчасного і якісного проведення робіт.

«У рамках національного проекту «Нове життя», який реалізується за ініціативою Глави держави, в Україні створюються сучасні перинатальні центри. Вже надійшли перші кошти на роботи з реконструкції такого центру в Тернополі – 7 мільйонів гривень. Загалом ж цього року ми плануємо отримати на реалізацію проекту 37 мільйонів гривень», - зазначив Валентин Хоптян.

Загалом роботи здійснюватимуться в два етапи, перший з яких передбачає реконструкцію основного корпусу А1, де зосереджені основні технології перинатальної допомоги та корпусу А, де розташоване гінекологічне відділення з малоінвазивними  технологіями.

Другий етап передбачає здійснення в І кварталі 2013 року ремонту корпусу В, де розташовані відділи патології та ектрагенітальної патології вагітних.

На об’єкті вже виконані будівельно-ремонтні роботи з реконструкції в корпусі Б, куди тимчасово переведені відділення з основного корпусу. Ведуться роботи щодо оздоблення фасадів перинатального центру та внутрішньобудівельні роботи.

Голова облдержадміністрації обговорив із керівництвом будівельної організації проблемні питання, які виникають під час проведення ремонтних робіт: «Домовилися, що роботи здійснюватимуться у три зміни, щоб вчасно використати кошти. Часу обмаль. Переконаний, що до 28 грудня роботи буде завершено, і ми відкриємо наш, перший на Західній Україні, перинатальний центр».

 

версія для друку