українська російська англійська
Микола Азаров вимагає розробити комплексну програму вирішення актуальних проблем кожного населеного пункту
31.10.2012 | 12:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдяки активному спілкуванню кандидатів від правлячої партії з громадянами в рамках передвиборчої кампанії вдалося виявити масу проблем, які раніше не попадали в поле зору Уряду. А місцева влада не мала ресурсів для їх вирішення.

Зараз цей великий комплекс питань внесено на розгляд Уряду, міністерств та відомств. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду.

«Вимагаю, щоб разом з місцевою владою було розроблено комплексну програму, план вирішення таких проблем на рівні буквально кожного населеного пункту. Таку програму, безумовно, треба відобразити у бюджеті 2013 року та бюджетах наступних років», - заявив Микола Азаров.

Він підкреслив, що Уряду доводиться вирішувати глибокі, тяжкі та застарілі проблеми, які гальмують розвиток України. За його словами, усунути їх необхідно впродовж кількох років - за каденцію новобраного парламенту.

«Ми це чудово знаємо і розуміємо свою відповідальність. І плани Уряду зобов’язані будувати, виходячи з такого усвідомлення ситуації», - зазначив Прем’єр-міністр.

За його словами, вже сьогодні Уряд приступає до уточнення, конкретизації планів щодо подальшого виконання соціальних ініціатив Президента, будівництва доступного житла, створення нових робочих місць, модернізації навчання та подальшого працевлаштування молоді, щодо якісного покращення медичного обслуговування в усіх куточках країни тощо.

Також, як підкреслив Микола Азаров, сьогодні буде проаналізовано стан виконання плану дій поточного року та розглянуто проект Національного плану дій на наступний рік.

При цьому Микола Азаров закликав всі органи виконавчої влади сконцентруватися, вирішити ключові напрямки роботи і послідовно просуватися вперед.

«План дій на 2013 рік має бути конкретним, відпрацьованим за етапами, механізмами та виконавцями. Ми маємо визначити практичні критерії, показники виконання цього плану дій. Це буде його невід’ємною складовою частиною. А виконання – оцінкою роботи кожного керівника міністерства і відомства, керівника регіональної адміністрації», - заявив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку