українська російська англійська
До кінця року міста і райони Криму розроблять місцеві програми розвитку інвестиційної діяльності
31.10.2012 | 12:54
Рада міністрів АРК

До кінця поточного року органам виконавчої влади Криму рекомендовано розробити та затвердити місцеві програми розвитку інвестиційної діяльності. Про це йдеться у проекті рішення, затвердженому на сесії Верховної Ради АРК 31 жовтня.

Зокрема, відповідна задача поставлена перед виконкомами Джанкойського, Керченського, Красноперекопського, Сакського, Судакського, Феодосійського, Ялтинського міських рад, а також Бахчисарайської, Красногвардійської, Сімферопольської і Чорноморської райдержадміністраціями.

Як наголошується в документі, прийняття таких програм дозволить створити сприятливі, конкурентоспроможні умови для надходження інвестицій в економіку Криму, а також сприятиме ефективній реалізації інвестиційних проектів.

Крім того, відповідно до рішення, Раді міністрів АРК доручено організувати роботу з проведення щоквартального моніторингу виконання Програми розвитку інвестиційної діяльності в АРК на 2012-2013 роки.

Нагадаємо, в грудні 2011 року Верховна Рада АРК затвердила Програму розвитку інвестиційної діяльності в Автономній Республіці Крим на 2012-2013 роки.

У програмі визначені три пріоритетні напрямки інвестиційного розвитку: підвищення ефективності управління інвестиційними процесами; розвиток зовнішньоекономічних зв'язків; просування інвестиційного потенціалу Криму шляхом презентації інвестиційних можливостей на провідних світових та вітчизняних майданчиках (форумах, виставках, ярмарках).

версія для друку