українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Підтримка родини - основа стратегії подолання сирітства
31.10.2012 | 13:43
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Уряд і надаліпідтримуватиме сімейні форми виховання. Про це Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час брифінгу в Кабінету Міністрів, присвяченому стратегії профілактики соціального сирітства.

«Ми повинні продовжити політику підтримки сімейних форм виховання та сімей з дітьми. Це основа Національної стратегії подолання сирітства», - наголосив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр-мыныстр зазначив, що Уряд постійно посилює підтримку дітей-сиріт. Так, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, зросла з 1264 грн. у 2009 році до 1860 грн. у 2012 році (для дітей до 6 років) та з 1552 грн. до 2322 грн. для дітей від 6 до 18 років. Сергій Тігіпко також додав, що в майбутньому Уряд передбачає збільшення допомоги сім’ям, які всиновлюють чи беруть під опіку дітей-інвалідів.

Крім того, за словами Сергія Тігіпка, в рамках реалізації стратегії подолання сирітства Уряд буде активно розвивати інфраструктуру для надання соціальних послуг сім’ям, які знаходяться у скрутних обставинах, і сприяти поверненню дітей до біологічних батьків.

«До 2020 року в результаті реалізації цієї стратегії ми не будемо мати дітей в загальних інтернатах. Усі діти будуть виховуватися в родині», - наголосив Сергій Тігіпко.

версія для друку