українська російська англійська
Дмитро Саламатін: У поточному році середній наліт на одного льотчика склав понад 42 години
31.10.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства оборони

Середній наліт на одного льотчика склав на сьогодні понад 42 години, що втричі, або на 28 годин більше за аналогічний період минулого року. Таким чином, за рахунок зростання кількості нальотів підвищується якість професійної підготовки військовослужбовців повітряних сил, що свідчить про позитивні практичні зміни. Так прокоментував Міністр оборони Дмитро Саламатін останні тенденції у системі бойового навчання. Як уже повідомлялось, високі показники нальоту, які демонструють останнім часом Повітряні Сили – рекордні для Збройних Сил за часів незалежності України.

Дмитро Саламатін зазначив, що протягом поточного року авіаційними частинами виконано понад півтисячі льотних змін (майже вдвічі більше за минулорічний показник), а загальний наліт авіаційних частин склав близько 9 тисяч годин, що перевищує показник минулого року на понад 5 тисяч годин.

При цьому наліт екіпажів, які входять до складу Об’єднаних сил швидкого реагування, становить понад 3 тисячі годин, а екіпажів, що входять до Основних сил оборони, – майже 5 тисяч годин. Тож середній наліт на визначений екіпаж збільшено майже на 30 годин порівняно з минулим роком (становить понад 50 годин).

«Такі вагомі показники свідчать про відточення бойового вишколу – необхідного атрибуту боєздатності армії, – наголосив Дмитро Саламатін. – Ми перетворюємо армію на професійну, і такі дані є свідченням цих результатів».

 

версія для друку