українська російська англійська
Буковина та Швабія розвивають міжрегіональне співробітництво
31.10.2012 | 15:54
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв мав зустріч із делегацією округу Швабія Федеративної Республіки Німеччина на чолі з Президентом Ради депутатів округу Юргеном Райхертом. У ході перемовин сторони обговорили актуальні питання співробітництва між Чернівецькою областю та Швабією й досягнули домовленостей щодо поглиблення подальшої співпраці партнерських регіонів. 

Так, Михайло Папієв висловив зацікавленість у продовженні дружніх відносин між спеціальною школою-інтернат №2 для слабочуючих дітей м. Чернівці та аналогічною освітньою установою в м. Аугсбург. «Мова йде про постійний обмін методичними напрацюваннями між педагогами двох країн - як в режимі он-лайн, так і під час спільних зустрічей, про міждержавні вчительські й учнівські проекти та про можливість створення дефлімпійських ігор, в яких братимуть участь діти обох регіонів», - сказав керівник крайової виконавчої влади. Принагідно Михайло Папієв подякував Юргену Райхерту за організацію візиту педагогів та учнів Чернівецької школи до Аугсбурга, який відбудеться у листопаді цього року.

Окрім цього, голова облдержадміністрації та Президент Ради депутатів округу Швабія обговорили питання розширення співробітництва партнерських регіонів у соціальній сфері, зокрема гуманітарній допомозі з Німеччини у галузях освіти, науки, культури та охорони здоров’я.

Президент Ради депутатів округу Швабія Юрген Райхерт підтвердив цілковиту готовність до такої співпраці партнерських регіонів та висловився за подальший розвиток міжрегіонального співробітництва, який сприятиме подальшому соціальному, культурному та економічному розвитку Чернівецької області та округу Швабія.

 

версія для друку