українська російська англійська
Схвалено оновлення делегації України для участі в переговорах з Молдовою з прикордонних питань
31.10.2012 | 17:00
Прес-служба Міністерства закордонних справ

31жовтня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект розпорядження глави держави «Про внесення змін до Розпорядження Президента України від 20 червня 2007 року №123/2007–рп».

Підготовка документа викликана необхідністю оновлення складу делегації України для участі у двосторонніх переговорах з питання підготовки проекту Договору між Україною і Республікою Молдова про режим українсько-молдовського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань.

Проект цього нормативно-правового акта розроблено Міністерством закордонних справ України та погоджено з Міністерством інфраструктури, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством юстиції, Міністерством аграрної політики та продовольства, Міністерством фінансів, Державною прикордонною службою, Державним агентством водних ресурсів та Службою безпеки України.

Прийняття даного розпорядження сприятиме узгодженості дій органів виконавчої влади України з підготовки Договору між двома державами.

 

версія для друку