українська російська англійська
Уряд збільшив розмір мінімального грошового забезпечення військовослужбовцям ВВ МВС
01.11.2012 | 09:58
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 31 жовтня 2012 року, було прийнято розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству внутрішніх справ на 2012 рік».

Цей документ, розроблений фахівцями Міністерства внутрішніх справ України, має на меті збільшення мінімальних розмірів грошового забезпечення військовослужбовцям внутрішніх військ МВС та забезпечення сплати єдиного соціального внеску. Підвищення розмірів грошового забезпечення буде здійснюватись шляхом підвищення щомісячних розмірів преміювання.

Згідно з прийнятим нормативно-правовим актом, планується здійснення перерозподілу бюджетних призначень загального фонду в сумі 19,2 мільйона гривень, що передбачені Міністерству внутрішніх справ у 2012 році, між окремими бюджетними програмами.

Фахівці запевняють, що такий перерозподіл асигнувань не призведе до зменшення рівня оплати праці осіб, утримання яких здійснюється за іншими бюджетними програмами, та буде проведений виключно у межах кошторисних призначень на оплату праці на 2012 рік.

 

версія для друку