українська російська англійська
Військові хірурги в Одесі впроваджують новітні методи лікування хвороб серцево-судинної системи
01.11.2012 | 10:46
Прес-служба Міністерства оборони

У Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону, який очолює полковник медичної служби Володимир Майданюк, успішно впроваджують новітні методи обстеження та лікування хвороб серцево-судинної системи.

За словами начальника клініки хірургії серця та магістральних судин ВМКЦ Південного регіону полковника медичної служби Володимира Абраменка, з введенням в експлуатацію новітнього італійського ангеографічного апарату «Євроколамбус-кардіо», призначеного для обстеження судин та внутрішньосудинного стентування, фахівці клініки значно розширили обсяг медичних послуг для пацієнтів центру.

«З кожним роком кількість хворих на атеросклероз зростає. Сьогодні кожна друга людина віком понад сорок років зіштовхуються з проблемами, викликаними цим захворюванням. З допомогою нового обладнання ми змогли впровадити сучасну малотравматичну методику лікування інфаркту міокарда та інших хвороб шляхом стентування коронарних чи інших артерій», – пояснив полковник медичної служби Володимир Абраменко.

Начальник відділення рентгенендоваскулярної хірургії підполковник медичної служби Олександр Бевза відзначив високу якість діагностичних результатів ангеографічного апарату, що дозволяє виявляти та успішно лікувати захворювання, діагностика яких раніше була недоступною.

Загалом з початку експлуатації нового обладнання військові хірурги провели близько сотні стентувань коронарних і периферійних артерій та коронарографій, збільшилась кількість відкритих операцій на сонних артеріях, аорті та периферійних артеріях.

У перспективі фахівці клініки планують розпочати проведення відкритих операцій на серці.

 

версія для друку