українська російська англійська
Україна планує вийти з Багатонаціональної вертолітної ініціативи
01.11.2012 | 13:00
Прес-служба Міністерства оборони

31 жовтня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Указу Президента України «Про визнання таким, що втратив чинність, Указу Президента України від 29 вересня 2009 року № 775».

Документ підготовлено з метою виходу України з Багатонаціональної вертолітної ініціативи. Роботу щодо визначення перспектив та можливостей подальшої участі нашої держави у БВІ в ініціативному порядку проведено у Міністерстві оборони України спільно із зацікавленими центральними органами виконавчої влади України.

Враховуючи висновки проведеної з 2008-го по 2012 рік роботи, подальша участь нашої держави у згаданій ініціативі визнана безперспективною та як наслідокнедоцільною. Адже жодна з країн-учасниць не висловила зацікавленості в підтриманні та реалізації української бізнес-пропозиції, зі складу Керівної ради БВІ вийшли її засновники – Велика Британія та Французька Республіка, а чеська сторона, яка на цей час очолює Керівну раду БВІ, повідомила про відсутність чіткої зацікавленості країн-учасниць Багатонаціональної вертолітної ініціативи в отриманні українських вертольотів у якості внеску до БВІ та налагодженні співпраці за іншими визначеними Україною напрямами.

версія для друку