українська російська англійська
Євген Суліма: Відносини України з ЄС - один із зовнішньоекономічних пріоритетів нашої держави
01.11.2012 | 12:48
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

1 листопада під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми проведено чергове засідання української частини Підкомітету № 7 «Наука та технології, дослідження та розробки, освіта, культура, громадське здоров'я, інформаційне суспільство та медіа».

Засідання відбулося в рамках підготовки до 14 засідання Комітету з питань співробітництва Україна – Європейський Союз для обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час Шостого спільного засідання Підкомітету № 7.

У заході взяли участь представники міністерств і відомств – члени української частини Підкомітету № 7.

У своєму виступі Євген Суліма зазначив: «Відносини України з Європейським Союзом є одним із зовнішньоекономічних пріоритетів нашої держави, і з моменту проведення останнього засідання української частини Підкомітету № 7 була проведена велика, конструктивна робота за різними напрямкам інтеграції України до ЄС».

Зокрема, за словами Першого заступника Міністра, у сфері освіти та навчання йде активна співпраця за програмами Темпус IV, Еразмус Мундус, Жана Моне. Окрім того, продовжується спільна робота МОНмолодьспорту та Національного Темпус-офісу в Україні щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій, розпочато реалізацію проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів та підготовки у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя». Також триває робота щодо розроблення сучасних галузевих стандартів вищої освіти, державних стандартів професійно-технічної освіти та оновлення навчальних планів вищих і професійно-технічних навчальних закладів.

Як повідомив Євген Суліма, у сфері наукового і технологічного співробітництва з Євросоюзом Україна зацікавлена у збільшенні кількості українських наукових колективів, які беруть участь у виконанні проектів Сьомої рамкової програми ЄС.

Окрім того, представники міністерств та відомств поінформували про реалізацію домовленостей, досягнутих під час Шостого спільного засідання Підкомітету № 7.

Зазначимо, що 14 засідання Комітету з питань співробітництва Україна – ЄС відбудеться 15 листопада 2012 pоку в м. Брюссель (Королівство Бельгія).

 

версія для друку