українська російська англійська
Уряд уповноважив Петра Порошенка підписати Додаткову Угоду між Україною та ЄС
01.11.2012 | 15:53
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд уповноважив Міністра економічного розвитку і торгівлі України Петра Порошенка підписати Додаткову Угоду між Урядом України та Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією, до Договорів про фінансування Спільних операційних програм «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007–2013 роки», «Польща – Білорусь – Україна  2007–2013 роки», «Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007–2013 роки». 

Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку, прийняте 31 жовтня 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Метою Додаткової Угоди є продовження терміну реалізації Договорів про фінансування трьох вищезазначених Спільних операційних програм прикордонного співробітництва на один рік  - з 31.12.2014 р. до 31.12.2015 р. Подовження терміну виконання Договорів дозволить укласти контракти для нових проектів за участю українських бенефіціарів та партнерів, зокрема великомасштабних інфраструктурних проектів, та завершити реалізацію діючих проектів.

На сьогодні у рамках 3 програм прикордонного співробітництва реалізуються та знаходяться на стадії підготовки за участю української сторони 145 проектів, які були відібрані на конкурсній основі, а також 11 великомасштабних інфраструктурних проектів, запропонованих центральними та місцевими органами виконавчої влади. Результатами реалізації цих проектів стане модернізація пунктів пропуску через державний кордон, покращення транспортної та енергетичної інфраструктури прикордонних територій, охорони навколишнього середовища та підвищення рівня готовності до надзвичайних ситуацій.

 

версія для друку