українська російська англійська
Уряд вніс зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи
01.11.2012 | 18:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Кабінет Міністрів вніс зміни до пункту 5 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи. Відповідну постанову прийнято 31 жовтня 2012 року на засіданні Уряду.

Прийняття документа обумовлено необхідністю приведення у відповідність зазначеного Порядку до Закону України «Про інвестиційну діяльність», який зазнав значних змін у зв’язку зі змінами, внесеними Законом України від 22. 12. 2011 № 4218-VI.

Частиною другою статті 12¹ Закону України  «Про інвестиційну діяльність» установлено, що державна підтримка для розроблення або реалізації проектних (інвестиційних) пропозицій або інвестиційних проектів надається виключно після державної реєстрації проектних (інвестиційних) пропозицій або інвестиційних проектів та оцінки їх економічної ефективності, яка проводиться центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики протягом одного місяця в порядку та згідно з критеріями, встановленими Кабінетом Міністрів України.

З метою реалізації цих положень постановою пропонується доповнити пункт 5 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2012 року № 560,  нормою щодо необхідності  перед затвердженням проекту будівництва  проведення оцінки економічної ефективності інвестиційного проекту, складовою якого є проект будівництвавипадках, визначених зазначеним Законом).

версія для друку