українська російська англійська
Мініфраструктури підтримує пропозиції з розподілу субвенцій на ремонт і реконструкцію комунальних доріг
02.11.2012 | 09:33
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Міністерство інфраструктури України підтримує пропозиції обласних адміністрацій щодо розподілу субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на ремонт і реконструкцію доріг комунальної власності безпосередньо на місцях. Це питання було порушено Харківською та Львівською областями у рамках відеоконференції, що відбулася 1 листопада у Кабінеті Міністрів України за участю представників Мінінфраструктури, Укравтодору та місцевих органів влади.

Зокрема, Харківщина, звернулась до Мінінфраструктури з проханням посприяти наданню права обладміністраціям самим вирішувати на який об’єкт та для якого виду ремонту спрямовувати виділені кошти, адже за рахунок субвенцій з держбюджету в області виконується значний обсяг робіт: торік було відремонтовано 227 об’єктів, у 2012 році буде завершено ремонт на 722 дорожніх об’єктах. У свою чергу директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Дмитро Котлубей повідомив, що це питання слід вирішувати на рівні Міністерства фінансів України.

«Ми підтримаємо, але ініціаторами мають стати самі адміністрації», - наголосив Дмитро Котлубей. Як приклад позитивного досвіду вирішення порушеного питання директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг назвав Полтавську область, яка цього року при підтримці Мінінфраструктури звернулася до Міністерства фінансів з проханням змінити порядок використання субвенцій та отримала позитивне рішення.

Також Дмитро Котлубей повідомив, що у найближчі роки практика надання субвенцій буде продовжена.

 

версія для друку