українська російська англійська
Реконструкція ділянки дороги Київ-Харків-Довжанський від Полтави до Харкова запланована на 2015-2017 роки
02.11.2012 | 09:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Реконструкція автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський триватиме й надалі – ділянку шляху І категорії від Полтави до Харкова в Укравтодорі планують побудувати у 2015–2017 роках у разі отримання чергового кредиту від Світового банку. Про це час відеоконференції у Кабінеті Міністрів України повідомив радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Євген Прусенко.

За його словами, реконструкція дороги за параметром І категорії Київ-Харків-Довжанський – частини національного транспортного коридору Європа-Азія – триває, і нещодавно Укравтодор підписав вже другу кредитну угоду зі Світовим банком щодо реконструкції цього автошляху від Лубен до Полтави та домовився про третю.

«Є домовленість з банком щодо третього кредиту на реконструкцію цієї дороги за параметром І категорії від Полтави до Харкова. Відповідно до проекту Державної цільової програми розвитку доріг загального користування на 2013-2018 роки передбачено проведення реконструкції упродовж 2015-2017 років», - повідомив Євген Прусенко.

Крім того, радник голови Укравтодору зазначив, що цьогоріч на Харківщині виконано великий обсяг з ремонту та реконструкції доріг, до того ж повним ходом ведуться роботи на дорозі Харків-Донецьк.

 

 

версія для друку