українська російська англійська
Євген Прусенко: Обхід міста Рені буде завершено наступного року
02.11.2012 | 10:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Будівництво шестикілометрової автомобільної дороги в обхід міста Рені планується завершити наступного року. Про це 1 листопада під час відеоконференції у Кабінеті Міністрів України, повідомив радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Євген Прусенко. Він відзначив, що обхід м. Рені має дуже велике значення, адже наразі весь важковаговий транспорт прямує через місто, унаслідок чого руйнуються житлові будинки.

Дорогу протяжністю 6 км, за словами радника голови Укравтодору, будуватимуть за досить складних геологічних умовах – ділянками у болотній місцевості. «Цього року виділено перші кошти на його будівництво. Ми передбачили повне завершення будівництва обходу наступного року», - сказав Євген Прусенко.

Також Євген Прусенко повідомив, що упродовж найближчих 2-3 років буде завершено роботи на трасі Київ-Одеса, де вже протягом 5 років експлуатується дорожнє покриття нижнього та середнього прошарку. «Необхідно завершити капітальний ремонт дороги Київ-Одеса, - сказав він. - Залишилося 8 незавершених транспортних розв’язок на підході до Одеси».

Крім того, до 2015 року включно планується реконструювати дорогу Одеса-Мелітополь – Новоазовськ (дорога Одеса-Миколаїв-Херсон) за параметрами І категорії дороги .

 

 

версія для друку