українська російська англійська
Розробка порядку передачі місцевих доріг адміністраціям буде завершена наступного року
02.11.2012 | 10:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Проект порядку передачі доріг місцевого значення місцевим органам державної влади буде розроблено до середини 2013 року. Про це сьогодні, 1 листопада, під час відеоконференції у Кабінеті Міністрів України, повідомив директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг Міністерства інфраструктури України Дмитро Котлубей.

«Відповідно до Концепції реформування дорожнього господарства у 2014 році буде розділено функції замовників доріг між обладміністраціями та державою. Ми розпочинаємо розробляти порядок передачі і, думаю, до середини 2013 року випустимо його», - зазначив Дмитро Котлубей.

Директор Департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг запросив усі обласні адміністрації до спільної роботи над проектом порядку: Мінінфраструктури та Укравтодор чекатиме пропозиції від усіх служб автодоріг у областях.

Також Дмитро Котлубей повідомив, що у рамках реформування дорожнього господарства частина підприємств, які зараз підпорядковуються Укравтодору, перейде в управління місцевих адміністрацій, а частина  залишиться агентству. Крім того, за словами Дмитра Котлубея, проектом програми розвитку доріг на 2013-2018 роки передбачено більше, ніж дворазове підвищення витрат на експлуатацію, утримання, будівництво і ремонт доріг, у тому числі і місцевого значення.

 

 

 

версія для друку