українська російська англійська
Уряд визначив порядок придбання житла для військовослужбовців на вторинному ринку
03.11.2012 | 09:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд визначив порядок придбання житла для військовослужбовців на вторинному ринку. Відповідну постанову №999 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» Кабінет Міністрів прийняв 15 жовтня 2012 року.

Документом внесено зміни до відповідного Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 147.

Зокрема, визначено, що придбання житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу на умовах пайової участі та на вторинному ринку здійснюється на конкурсних засадах. Для цього розпорядник бюджетних коштів утворює  конкурсну комісію та затверджує її склад. Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб, зокрема, з числа представників юридичної, фінансової служби, служби з питань запобігання та виявлення корупції, служби внутрішнього аудиту та фінансового контролю. Інформація про проведення конкурсу обов’язково оприлюднюється. Також виписано порядок подачі та зміст документів для конкурсу.

Переможцем визначається учасник конкурсу, який подав найвигіднішу конкурсну пропозицію, що відповідає визначеним вимогам, за якою вартість придбання 1 кв. метра загальної площі житла на умовах пайової участі та на вторинному ринку є найнижчою серед запропонованих. Однак при цьому ціна не повинна перевищувати середньостатистичної ціни в містах, районах у містах (міст з районним поділом), містах республіканського значення Автономної Республіки Крим, містах обласного значення, в яких придбувається житло, за даними Мінекономрозвитку.

При цьому обсяг видатків на придбання житла на вторинному ринку для Міноборони не повинен перевищувати 20 відсотків загального обсягу видатків, передбачених Міністерству на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Збройних Сил на відповідний рік.

 

 

версія для друку