українська російська англійська
У Криму за програмою "Доступне житло" видано 20-й пільговий іпотечний кредит
02.11.2012 | 12:10
Рада міністрів АРК

У Криму в рамках програми «Доступне житло» видано 20-й пільговий іпотечний кредит.

Кредит учасникові програми пільгового іпотечного кредитування надано «Укргазбанком» для придбання в Сімферополі однокімнатної квартири площею 45,9 кв.м. у житловому комплексі «Московський» по вул. Камська/Ростовська, 29.

Усього цього року за програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів кримчанам видано майже 4,4 млн. грн.

Нагадаємо, відповідно до соціальних ініціатив Президента України передбачено забезпечення доступним житлом громадян у рамках програми надання державної підтримки на будівництво доступного житла (у розмірі 30% нормативної вартості житла) і програми пільгового іпотечного кредитування (під 3% річних на строк до 15 років).

У Криму на реалізацію програми будівництва доступного житла цього року передбачено 4,1 млн. грн., на реалізацію програми пільгового іпотечного кредитування – близько 43 млн. грн.

Всім бажаючим взяти участь у цих програмах, а також для отримання консультацій, укладення кредитних договорів і договорів про часткову компенсацію відсотків, необхідно звернутися в «Єдине вікно», створене на базі регіонального управління Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в АРК.

.

 

версія для друку