українська російська англійська
На Дніпропетровщині за 10 місяців 2012 року виготовлено близько 8 млн. тонн чавуну
02.11.2012 | 13:57
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині за 10 місяців 2012 року виготовлено близько 8 млн. тонн чавуну, що на 7,3 % більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул, підбиваючи підсумки роботи гірничо-металургійного комплексу (ГМК) регіону.

«Дніпропетровщина третій рік поспіль забезпечує стабільне зростання промислового виробництва, насамперед, у гірничо-металургійному комплексі. Високі показники досягнуті завдяки модернізації підприємств ГМК. Зокрема, завдяки впровадженню проектів, спрямованих на підвищення якості та конкурентоспроможності продукції на основі застосування передових енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій. Це практична реалізація Програми реформ нашого Президента Віктора Федоровича Януковича та Комплексної стратегії розвитку регіону», - сказав Олександр Вілкул.

Він підкреслив, що гірничо-металургійний комплекс складає дві третини промислового виробництва Дніпропетровщини та є основою регіональної та національної економіки. Тож обласна влада приділяє особливу увагу розвитку цієї галузі.

На Дніпропетровщині за 10 місяців 2012 року виготовлено близько 8 млн. тонн чавуну, що на +7,3 % більше, ніж за аналогічний період минулого року, прокату – більше 8 млн. тонн (виробництво зросло на +8% відповідно до аналогічного періоду минулого року), сталі – майже 9 млн. тонн (зросло на +5%), обкотишів – близько 11 млн. тонн (зросло більше ніж на +6 %), агломерату – 1,7 млн. тонн (зросло на +8,5 %), труб – 1,2 млн тонн (зросло на +8 %).

Підприємства Дніпропетровської області нарощують обсяги виробництва і у порівнянні з минулим місяцем. Зокрема, зросли обсяги виробництва концентрату (більше ніж на +4 % у порівнянні з вереснем 2012 року), прокату (на +2,5 %) та чавуну (на +0,4 %).

У порівнянні жовтня 2012 року із жовтнем 2011 року високі показники виробництва демонструє ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Зокрема, виробництво прокату зросло майже на +9 %, чавуну – більше ніж на+3 % та сталі – на +2,5 %.

Високі показники трубопрокатного виробництва демонструють ЗАТ «НВО Труболіт» (за 10 місяців 2012 ріст обсягів виробництва складає + 30% відповідно до аналогічного періоду минулого року), ВАТ «Інтерпайп НмТЗ» (майже + 19%), ТОВ «Інтерпайп НікоТюб» (+ 17,5%), ВАТ «Інтерпайп НТЗ» та ПрАТ «Сернтавіс ПР.Юкр.» (майже + 8%).

версія для друку