українська російська англійська
7 листопада у Києві обговорять питання водогосподарських організацій Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії
05.11.2012 | 18:00
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа ВОДНИХ РЕСУРСІВ

7 листопада 2012 року відбудеться міжнародна конференція Мережі водогосподарських організацій Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії на тему: "Проблеми і прогрес у водному господарстві та меліорації земель у країнах СЕКЦА", яка проходитиме у рамках Х Міжнародного водного форуму "Aqua Ukraine – 2012".

Під час зазначеної конференції буде розглядатися історія, проблеми і перспективи розвитку водного господарства України; нові тенденції в світовому водному співтоваристві і їх вплив на розвиток водних ресурсів в регіоні; водна конференція Європейської економічної комісії ООН та інтегроване управління водними ресурсами; водне господарство Росії – наукові основи вдосконалення; програма встановлення і розвиток меліоративного комплексу Росії; водна стратегія України, особливості інтегрованого управління водними ресурсами України; проблеми і перспективи управління водними ресурсами в Азербайджані; досвід запровадження інтегрованого управління водними ресурсами в Казахстані; інтегроване управління водними ресурсами в Узбекистані; трансграничні водоносні комплекси Білорусі і сусідніх держав; діяльність Глобального Водного Партнерства Центральної Азії і Кавказу з нарощування потенціалу водного сектора; досвід водної співпраці між Молдовою і Україною по басейну трансграничної річки Дністер; підтримка Німецьким суспільством по технічній співпраці Мережі водогосподарських організацій СЄКЦА в 2013-2014 рр.

Засідання конференції розпочнеться об 11.00 у приміщенні Бортницького міжрайонного управління водного господарства ім. Гаркуші М.А. за адресою: м. Київ, вул. Леніна, 34.

Акредитація журналістів триватиме до 18.00 6 листопада 2012 року за телефоном 246-71-40, 097-120-84-94.

версія для друку