українська російська англійська
Вінничани можуть знизити собівартість комунальних послуг
03.11.2012 | 12:20
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

У Вінниці з нового року розпочнеться програма оновлення котелень та теплових систем, яка допоможе покращити якість теплопостачання та скоротити експлуатаційні витрати комунального підприємства. Про це повідомив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Аліпов під час робочої поїздки до Вінниці разом з колегами зі Швейцарії.

«Модернізація вінницьких котелень реалізовується відповідно до підписаного раніше Меморандуму спільно з Мінрегіоном, керівництвом Вінниці та представниками Швейцарії. Цей проект дасть змогу підвищити якісь комунальних послуг для вінничан – це найголовніше. Однак ми також сподіваємося, що собівартість цих послуг буде знижуватися. Ми упевнені, що дієва активність місцевої громади та її керівництва допоможе порозумітися із закордонними колегами», – наголосив Перший заступник Міністра.

Вінниця очікує на суттєві інвестиції на вирішення проблем власного міста. За словами міського голови Володимира Гройсмана, наразі головна задача у системі теплопостачання – забезпечити енергоефективність.

«З наступного року розпочнеться практичне впровадження цієї програми у двох районах міста. Почнемо встановлювати індивідуальні теплопункти в будинках, оптимізовувати усі мережі, тобто підвищувати свою енергоефективність. Ми очікуємо, що отримаємо від Швейцарії 16 млн. швейцарських франків, а це понад 176 млн. гривень», – сказав Володимир Гройсман.

Довідково.

Меморандуму про взаєморозуміння був підписаний між Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Виконавчим комітетом Вінницької міської ради, Комунальним підприємством міськради «Вінницяміськтеплоенерго» 11.11.2011 року. Меморандум передбачає реалізацію проекту з покращення інфраструктури Вінниці, підвищення енергоефективності в системі централізованого теплопостачання міста та розрахований на 2 роки. Загальний бюджет 220,25 млн. грн., із них внесок Державного секретаріату Швейцарії з питань економіки - 176,20 млн. грн., а міськради та КП «Вінницямісьтеплоенерго» по 22,025 млн. грн.

 

версія для друку