українська російська англійська
Севастопольська бригада тактичної авіації отримала навчально-тренувальний літак Л-39
02.11.2012 | 19:32
Прес-служба Міністерства оборони

Цього тижня з військового аеродрому “Кульбакіно”, що у Миколаївській області, до військового аеродрому “Бельбек” у Криму здійснив переліт навчально-тренувальний літак Л-39. Таким чином Севастопольська бригада тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України отримала можливість за допомогою літака відновлювати льотні навички пілотів та проводити підготовку молодих льотчиків до виконання польотів на винищувачах МіГ-29.

У четвер, 1 листопада, на літаку Л-39 вже розпочалося виконання тренувальних польотів відповідно до плану бойової підготовки.

Командир авіаційної ланки капітан Єгор Горбачов зазначив: «Цей літак дозволяє виконувати деякі завдання, які ідентичні завданням бойового літака, але він витрачає значно меншу кількість пального. Нарешті ми зможемо проводити підготовку молодих льотчиків, які поки що не допущені до польотів на літаку МіГ-29».

На аеродромі “Бельбек” літак Л-39 обслуговується льотно-технічним складом Севастопольської бригади тактичної авіації за підтримки фахівців бригади тактичної авіації, що розташована під Миколаєвом.

«Наш інженерно-технічний склад був підготовлений для обслуговування літаків Л-39, але поки що наші колеги допомагають та підказують нам на практиці, як правильно з ним працювати», – зазначив капітан Єгор Горбачов.

За словами командира Севастопольської бригади тактичної авіації полковника Олексія Марченка, найближчим часом його бригада отримає два літаки Л-39, ремонт яких завершується на Одеському авіаремонтному підприємстві.

«Літаки цього типу не лише дозволяють нам відновлювати льотні навички або готувати молодий льотний склад, – наголосив командир. – На літаках Л-39 ми маємо можливість відпрацьовувати елементи пілотажу бойових літаків МіГ-29».

Окрім польотів на навчально-тренувальному літаку Л-39, на аеродромі “Бельбек” протягом двох днів проводились польоти вдень та вночі на бойових винищувачах МіГ-29.

 

 

версія для друку