українська російська англійська
Микола Азаров: Розвивати регіони разом з Урядом повинні і самі люди
03.11.2012 | 14:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Розвивати невеликі населені пункти необхідно спільно: Уряду, місцевим органам влади, при обов'язковій участі самих жителів регіонів. На цьому Прем'єр-міністр Микола Азаров акцентував під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Багато залежить і від Уряду, і від місцевих органів влади, але ще більше залежить і від самих людей, які живуть в цих населених пунктах», - підкреслив Глава Уряду.

Нагадаємо, що на останньому засіданні Уряду Микола Азаров поставив завдання розробити буквально по кожному населеному пункту України програму їх розвитку.

«Велика частина населення України якраз проживає в невеликих містах і селах. І, безумовно, необхідно приділити значну увагу розвитку цих невеликих населених пунктів», - зазначив Прем'єр-міністр, висловивши сподівання, що в найближчі роки ситуація буде змінюватися на краще.

За його словами, всі проблеми можна вирішувати одночасно. «І тому ініціатива повинна виходити, перш за все, від населення самих цих невеликих міст і селищ», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що для «оживлення» життя на селі необхідно створення кооперативів: закупівельних і виробничих. Свідченням тому є збільшення стада на 600 тис. голів тільки за рік, у результаті виплат дотації на утримання молодняка великої рогатої худоби. «А це означає: через пару років наш приватний сектор на селі стане великим виробником і молока, і м'яса», - сказав Микола Азаров.

Створення кооперативів, за словами Глави Уряду, - «це означає, що з'явилось джерело і для фінансування розвитку цього сільського населеного пункту».

версія для друку