українська російська англійська
Микола Азаров: Підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба немає
03.11.2012 | 14:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Цінова політика на соціальні сорти хліба - на постійному контролі Уряду. На цьому Прем'єр-міністр Микола Азаров акцентував під час спілкування з користувачами соціальної мережі Фейсбук.

«Ніяких підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба немає. У нас достатні запаси і зерна, і муки ще з урожаю минулого року, тобто закуплені за старими цінами», - поінформував Микола Азаров.

За його словами, нещодавній ажіотаж про підвищення цін на соціальні сорти хліба, пов'язаний з лобістською кампанією переможців на парламентських виборах по Києву. «Так завжди починали лобісти, і зовсім невипадково, що цю кампанію розпочала корпорація "Київмлин". Після того, як опозиція в Києві виграла вибори, вони в той же день оголосили про підвищення цін. Осміліли. Ми їх виправимо», - сказав Микола Азаров.

При цьому Прем'єр-міністр зазначив, що кияни з цих питань могли б вже почати питати з щойнообраних депутатів: що вони зробили для того, щоб ціна на хліб у Києві була стабільна? «Я вже передбачаю, що вони будуть робити, ці депутати: вони будуть звертатися в Уряд з депутатськими запитами і будуть на цьому будувати політику. Але можу вас запевнити, що і без їх депутатських запитів ми це питання тримали і будемо тримати на контролі», - наголосив Глава Уряду.

версія для друку