українська російська англійська
Оприлюднено показники нормативної грошової оцінки 1 га сільськогосподарських угідь
05.11.2012 | 10:45
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

До уваги ЗМІ, землевласників і землекористувачів, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, органів Державної податкової служби, оцінювачів і розробників технічної документації із землеустрою.

Держземагентство України оприлюднює показники нормативної грошової оцінки 1 гектара сільськогосподарських угідь (ріллі та перелогів, багаторічних насаджень, природних сіножатей, пасовищ) у середньому по Україні та в розрізі регіонів України за період 1995 – 2012 років.

Оприлюднені показники нормативної грошової оцінки 1 гектара сільськогосподарських угідь є базою для визначення розміру земельного податку, фіксованого сільськогосподарського податку, орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, втрат сільськогосподарського виробництва, мінімального розміру орендної плати за земельну частку (пай), державного мита при обміні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом.

Докладніше про показники нормативної грошової оцінки 1 гектара сільськогосподарських угідь  на  сайті Держземагентства України у розділі “Ринок земель – Оцінка земель та  оціночна діяльність”.

 

 

версія для друку