українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Цьогоріч бойове ядро ВМС поповниться відремонтованими кораблями
05.11.2012 | 12:25
Прес-служба Міністерства оборони

Планові ремонти кораблів ВМС Збройних Сил України буде завершено у листопаді-грудні 2012 року. Загалом сьогодні у ремонті перебуває близько 20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення вітчизняного флоту, багато з яких не ремонтувалися багато років. Про це повідомив Міністр оборони України Дмитро Саламатін 5 листопада 2012 року.

Керівництво оборонного відомства на виконання доручення Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Федоровича Януковича у 2012 році виділило на ремонт кораблів і суден Військово-Морських Сил значну суму – 172 мільйони гривень.

Як уже повідомлялося, 2012 рік став рекордним з точки зору ремонту бойового складу вітчизняного флоту. Якщо у попередні роки ремонтувались одиниці, а то й жодного бойового корабля, то зараз ця робота проводиться системно, спостерігається позитивна динаміка у підтриманні технічної готовності кораблів ВМС Збройних Сил України.

«Ми вийшли на фазу завершення ремонтних робіт та прийому кораблів від промисловості. Так, 23 жовтня закінчився комплексний ремонт бойового корабля “Переяслав” Військово-Морських Сил Збройних Сил України на “Чорноморському суднобудівному заводі”, який під час переходу морем з Миколаєва до пункту постійного базування пройшов ходові випробування», – зазначив Дмитро Саламатін.

Міністр оборони України зазначив, що ремонт бойових кораблів, катерів і суден відбувається комплексно, за встановленим графіком, фінансування здійснюється у визначених обсягах. Він висловив упевненість, що укладені між ВМС та підприємствами судноремонту договори будуть виконані, і бойове ядро ВМС поповниться технічно відновленими бойовими одиницями.

 

 

версія для друку