українська російська англійська
Українські вертолітники за місяць навчань у ФРН провели у повітрі майже 67 годин
05.11.2012 | 14:26
Прес-служба Міністерства оборони

У рамках двостороннього військового співробітництва між Збройними Силами України та Командуванням ЗС США в Європі два вертольоти Мі-24П та 18 військовослужбовців частин армійської авіації Сухопутних військ ЗС України взяли участь у багатонаціональному навчанні бригадного рівня “Сейбер Джанкшн-2012”.

Міжнародний захід відбувся на базі Багатонаціонального центру підготовки військ ЗС США в Європі у німецькому місті Хохенфельц. Навчання “Сейбер Джанкшн-2012” стало найбільшим з тих, що проводилися у Німеччині останні кілька десятиліть – у ньому взяли участь близько 2 тисячі військовослужбовців з 15 країн-членів та партнерів НАТО.

Відповідно до сценарію навчання пара українських вертольотів проводила повітряне спостереження та розвідку об’єктів “противника”, виконувала вправи з виявлення та знищення його важкої броньованої техніки.

У ході навчання українські військові авіатори провели в небі над Баварією 6 льотних змін. З урахуванням часу на переліт до місця навчання та повернення на Батьківщину загальний наліт двох екіпажів Мі-24П склав 66 годин 52 хвилини протягом лише одного місяця.

Наші вертолітники вкотре продемонстрували високу особисту майстерність та можливості модернізованої вітчизняної військової техніки. Учасники “Сейбер Джанкшн-2012” отримали досвід виконання завдань у міжнародному середовищі – ведення радіообміну англійською мовою, користування польотною документацією, аеронавігаційною інформацією відповідно до стандартів ІКАО та Північноатлантичного Альянсу.

 

 

версія для друку