українська російська англійська
Україна та Кіпр співпрацюватимуть у галузі охорони здоров'я та медичних наук
05.11.2012 | 14:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Схвалено проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Кіпр про співробітництво в галузі охорони здоров’я та медичних наук. Відповідне розпорядження було прийняте на засіданні Уряду України 5 листопада.

Проект зазначеної Угоди розроблено Міністерством охорони здоров’я на виконання доручення Президента та Кабінету Міністрів відповідно до Закону України «Про міжнародні договори України».

Розпорядження відкриває шлях до підписання Угоди, а також дозволить розширити договірно-правову базу між Україною та Республікою Кіпр, сприятиме розвитку рівноправних міждержавних відносин у галузі охорони здоров’я та медичних наук.

Згідно з проектом Угоди Україна та Кіпр мають намір розвивати та розширювати співробітництво за такими напрямками: серцево-судинні захворювання, нейрохірургія, офтальмологія, пульмонологічні захворювання та туберкульоз, лікарські засоби, фізіотерапія і бальнеологія, контроль якості продуктів харчування та лікарських засобів, довкілля, психіатрія.

Проект Угоди передбачає, що співробітництво здійснюватиметься шляхом обміну науково-технічною інформацією та спеціалістами, а також завдяки участі в міжнародних конференціях.

Планується, що Угода буде підписана строком на 5 років.

 

версія для друку