українська російська англійська
Уряд України та Місія МВФ готують бюджет стабілізації
06.11.2012 | 10:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд України тісно співпрацює з Місією Міжнародного валютного фонду у рамках підготовки проекту Державного бюджету на 2013 рік. Про це Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив під час презентації модернізованих вертольотів МІ-8МСБ і МІ-2МСБ Державного підприємства «Завод 410 цивільної авіації».

«Не варто вважати, що наші контакти з МВФ відбуваються тільки тоді, коли Місія МВФ приїздить в Україну. По-перше, у Києві працює постійна Місія МВФ, і наші економічні відомства постійно підтримують контакти. По-друге, в Місії МВФ постійно в курсі того, що робиться у рамках підготовки проекту Державного бюджету», - наголосив Микола Азаров.

За його словами, зараз у рамках підготовки проекту Державного бюджету на 2013 рік з Місією є порозуміння, але є  і певні розходження.

Прем’єр-міністр наголосив, що завдання Уряду полягає саме а тому, щоб знайти компроміс, знайти точки дотику: «У кінцевому результаті і МВФ, і Україна зацікавлені у тому, щоб наша держава мала стабільний бюджет, бюджет стабілізації».

 

версія для друку