українська російська англійська
Українські військовослужбовці готуються до виконання миротворчих завдань у Ліберії
06.11.2012 | 10:18
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ

5 листопада 2012 року на Львівщині розпочалося бойове злагодження військовослужбовців, відібраних кандидатами на посади у складі 56-го окремого вертолітного загону ЗС України чергової ротації.

Майбутні миротворці готуються до виконання завдань Місії ООН у Ліберії на базі 3-го окремого полку армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час теоретичних і практичних занять знання та навички зі спеціальної підготовки й організації польотів удосконалюватимуть льотний склад і спеціалісти інженерно-авіаційної служби, а також фахівці зв’язку і тилового забезпечення. Військовослужбовці всебічно готуватимуться до виконання оперативних завдань у складі миротворчої місії, підтримуватимуть навички володіння штатним озброєнням, технікою тощо.

За словами тимчасового виконуючого обов’язки командира 3-го окремого полку армійської авіації військового льотчика 1-го класу підполковника Євгена Бородуліна, бойове злагодження включає проведення льотного тактичного навчання, під час якого екіпажі виконують завдання за програмою пошукового-рятувального забезпечення, бойового застосування, вправи вогневої підготовки тощо.

«Особлива увага приділена практичній підготовці особового складу до виконання миротворчих завдань. Для відновлення та удосконалення навичок екіпажів передбачається виконати дві льотні зміни з нальотом близько 40 годин», – повідомив офіцер.

Водночас, технічний персонал здійснюватиме обслуговування та підготовку вертольотів, техніки і обладнання служб тилу тощо. У період зборів усім військовослужбовцям, які проходитимуть службу у непростих кліматичних та санітарно-епідеміологічних умовах, будуть зроблені необхідні лікарсько-санітарні процедури.

З 26 по 30 листопада 2012 року відбудеться процедура сертифікації 56-го окремого вертолітного загону ЗС України нової ротації. Протягом чотирьох днів кандидати до складу миротворчого підрозділу повинні будуть скласти заліки за основними напрямками, що визначають готовність особового складу до дій за призначенням.

 

версія для друку