українська російська англійська
Микола Азаров: Безвідповідальність опозиції переходить всі межі
06.11.2012 | 10:49
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Опозиція вже давно себе «обнулила», і про перевибори мови бути не може. Таку думку висловив Прем’єр-міністр України Микола Азаров після презентації модернізованих гелікоптерів.

«Зараз деякі політики розмахують лозунгами, спекулюють «обнуленням» списків, хоча вони себе вже давно «обнулили», за великим рахунком. Але вони не задумуються над тим, що зараз вести країну в якісь перевибори – це мільярди гривень. Вони обіцяли народу та людям конструктивну роботу на творення, а яка зараз робота на творення, якщо звучать знову заклики до дестабілізації, заклики до майдану. Вони що забули, яка зараз погода в світі? Чи безвідповідальність переходить всі межі? Та нічого у них не вийде», - наголосив він.

За словами Прем’єр-міністра, в Україні відбулися прозорі, демократичні вибори, обрано парламент, який повинен працювати. «Цей парламент у визначені терміни буде працювати, і у країни немає грошей на всілякі абсурдні ідеї. Я хотів би, щоб всі зрозуміли, що ситуація в країні і світі не така, щоб відривати кошти від пенсій, заробітних плат, необхідних державних проектів на якісь фантастичні ідеї. Це я звернувся абсолютно офіційно», - підкреслив Микола Азаров.

Він наголосив, що час гасел уже минув і уже час сідати за стіл переговорів. «Ситуація непроста. Я простягаю вам руку, я чекаю ваших пропозицій, я готовий з вами обговорювати. А яка відповідь? Знову мітинги? За кого воюємо?» - сказав Прем’єр-міністр.

 

версія для друку