українська російська англійська
Проведено первинну нормативну грошову оцінку земель 98% населених пунктів України
06.11.2012 | 11:16
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Територіальні органи земельних ресурсів станом на 1 листопада 2012 року провели первинну нормативну грошову оцінку (НГО) земель 29 213 населених пунктів, що становить 98,0 % від їх загальної кількості. Ці роботи виконано у Києві, Севастополі та населених пунктах Волинської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської та Черкаської областей.

На завершальному етапі проведення первинної нормативної грошової оцінки земель у Полтавській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Загалом за 10 місяців цього року роботи з первинної грошової оцінки земель виконано у 1 482 населених пунктах, що становить 102,3 відсотка від плану.

Голова Держземагентства України Сергій  Тимченко на нараді наголосив на недопустимості порушення термінів та планів проведення  робіт. Очільник земельного відомства доручив вжити вичерпних організаційних заходів з виконання встановлених планами-графіками обсягів робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Так, за 10 місяців  цього року повторну НГО проведено у 2 942 поселеннях, що становить 44,3% від плану.

У жовтні показники щодо проведення  нормативної оцінки земель зросли. Зокрема, первинна НГО – проведена у 341 населеному пункті, що становить 307,2% від плану. Актуалізацію  нормативної грошової оцінки завершено у 746 поселеннях, або 63,1% від планових  показників.

Крім того, роботи з проведення нормативної грошової оцінки по 4 585 населених пунктах (291 – первинна і 4 294 – повторна) знаходяться на різних стадіях виконання.

версія для друку