українська російська англійська
Микола Азаров презентував модернізовані вертольоти
06.11.2012 | 11:05
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні у Києві взяв участь у презентації модернізованих вертольотів МІ-8МСБ і МІ-2МСБ Державного підприємства «Завод 410 цивільної авіації».

«Сьогодні я мав можливість оглянути зразки вітчизняних вертольотів. Практично все, за винятком лопаті, все зроблено в Україні», - наголосив Микола Азаров.

Він зауважив, що ці вертольоти багатофункціональні: вони можуть використовуватися як транспортні засоби для надання екстреної медичної допомоги, для потреб Міністерства оборони при відповідному озброєнні вертольотів, у галузі сільського господарства тощо. «Таким чином, ми забезпечили себе таким важливим видом авіаційної техніки. Це дуже важливе рішення», - підкреслив Глава Уряду.

За його словами, ресурсу цих гелікоптерів вистачить щонайменше на 15 років. За цей час, наголосив Микола Азаров, вітчизняні конструктори зможуть розробити нові гелікоптери, які замінять існуючі. «Це надважливе завдання і, звісно, Уряд буде його підтримувати», - додав він.

Микола Азаров наголосив, що перед Урядом також стоїть ще одне надважливе завдання - модернізація авіаційного парку. «Зараз йдеться про літаки типу АН-26. Ми домовилися, що всі питання будуть розглянуті під час наради у Прем’єр-міністра і будуть прийняті всі необхідні рішення», - запевнив він.

 

версія для друку