українська російська англійська
8 листопада - брифінг Голови Нацдержслужби у рамках конференції з питань інституційної розбудови
06.11.2012 | 11:24
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

8 листопада 2012 року о 9:10 відбудеться прес-брифінг Голови Національного агентства України з питань державної служби В’ячеслава Толкованова у рамках відкриття Шостої регіональної конференції з питань інституційної розбудови.

У конференції візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Європейської Комісії, Представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори програми СІВ та інструментів Twinning, TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій та науковці.

Учасники заходу обговорять підвищення ефективності використання інструментів інституційної розбудови у рамках євроінтеграційних процесів, обміняються досвідом щодо їх впровадження у країнах-учасницях «Східного партнерства».

Місце проведення конференції: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби.

Заявки на акредетацію прохання надавати за телефоном 256-00-64, 279-01-89 або на електронну скриньку Oksana.Pidorina@nads.gov.ua ,  volodymyr.zubchuk@nads.gov.ua

 

версія для друку