українська російська англійська
У Вінниці медики обговорили нові підходи з надання екстреної медичної допомоги постраждалим
06.11.2012 | 11:33
Прес-служба Міністерства оборони

На базі Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова відбулася науково-практична конференція “Сучасні погляди та можливості в наданні екстреної допомоги при надзвичайних ситуаціях у Вінницькій області” за участю військових та цивільних медиків і студентів.

У рамках практичної частини заходу відпрацювати спільні дії мали можливість передова група 59-го мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, мобільна оперативна група МНС, курсанти Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту та бригади Центру екстреної медичної допомоги “Медицина катастроф”.

За легендою навчання, під час проведення зварювальних робіт у приміщенні стався вибух азотно-кисневої суміші, в результаті чого спалахнула пожежа.

«Для надання першої лікарської медичної допомоги, лікування та підготовки до евакуації умовно постраждалих поруч із місцем вибуху фахівцями 59-го мобільного госпіталю було розгорнуто сортувальний майданчик, приймальний намет, протишокову, операційну й евакуаційну палатки», – розповів начальник ВМКЦ Центрального регіону полковник медичної служби Сергій Петрук.

Медики провели прийом, розміщення та медичне сортування умовно постраждалих із опіковими та вибуховими травмами. Було проведено комплекс екстрених заходів з метою стабілізації стану пацієнтів та підготовки їх до евакуації.

Як підкреслив полковник медичної служби Сергій Петрук, спільний захід із залученням військових та цивільних фахівців екстреної медицини відбувся у Вінницькій області вперше за багато років.

 

версія для друку