українська російська англійська
Мінінфраструктури корегує порядок повернення пасажирам вартості залізничних квитків
06.11.2012 | 15:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Порядок повернення залізничних квитків буде скореговано. Відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти  залізничним транспортом України» розміщено на офіційному сайті відомства.

Проектом наказу змінюються умови повернення проїзних документів після відправлення поїзда. Відтак повернення проїзних документів після відправлення поїзда здійснюватиметься на підставі документа, що засвідчує особу, прізвище та ім’я якої зазначено на проїзному документі. Якщо квиток повернуто менше, ніж за 9 годин до відправлення поїзда, виплачуватиметься повна вартість квитка, але без вартості плацкарти. Після відправлення поїзда, але не більше, ніж через годину після його відправлення, пасажирові повертатиметься 10% вартості квитка і плацкарти.

Крім того, проектом документа встановлюється правова база щодо введення контролю під час посадки пасажирів до вагона за електронними та іменними проїзними документами тощо.

 

Детальніше за посиланням: проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про  затвердження  Змін  до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та  пошти залізничним транспортом України».

 

 

версія для друку