українська російська англійська
Держстат: Європейська інтеграція - один із пріоритетів національної статистики
06.11.2012 | 15:35
Прес-служба Державної служби статистики

Голова Держстату Олександр Осауленко взяв участь у черговому засіданні Бюро Конференції європейських статистиків (КЄС), яке відбулося 5-6 листопада 2012 року в Женеві.

КЄС є міжнародним органом, що діє під егідою Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН і Статистичної комісії ООН, головною метою якого є координація міжнародного співробітництва в галузі статистики. Членами КЄС є керівники національних служб, які представляють країни-члени ЄЕК ООН та ОЕСР, і всіх найбільших міжнародних організацій, що займаються статистичною діяльністю. О.Осауленко є обраним членом Бюро КЄС, керівного органу Конференції.

Нинішнє засідання Бюро присвячене розгляду актуальних питань міжнародної діяльності у різних статистичних сферах, зокрема Статистичної програми ЄЕК ООН на 2013 рік, проведення переписів населення та житлового фонду, статистики міграції, реалізації фундаментальних принципів офіційної статистики ООН та інших.

За результатами засідання схвалені рекомендацій, які будуть використані Держстатом України для подальшого вдосконалення національної статистики, посилення партнерських відносин із міжнародними організаціями та статистичними службами інших країн.

У ході роботи також відбулися зустрічі Голови Держстату України з керівниками статистичних служб Італії, Канади, Мексики, Нової Зеландії, Словенії, Об’єднаного Королівства та низки міжнародних організацій: ЄЕК ООН, Євростату, МВФ, Міждержавного статистичного комітету СНД, Організації економічного співробітництва та розвитку.

версія для друку