українська російська англійська
У Києві відкрилась V Міжнародна виставка "Енергоефективність-2012"
06.11.2012 | 18:10
КИЇВСЬКА МДА

6 листопада у Києві відкрилася V Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність-2012». На її урочисте відкриття завітав перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Мазурчак.

«Київ завжди приділяв велику увагу питанням енергоефективності. Підтриманий депутатами Київради «Міський енергетичний план Києва» –  це наступний крок розвитку енергоощадного майбутнього нашого міста та виконання Стратегії, де енергоефективність визначена одним із пріоритетних напрямків розвитку міста», – сказав Олександр Мазурчак та побажав учасникам та організаторам виставки плідної співпраці, енергоефективних знахідок та нових творчих рішень.

Виставка відбувається у рамках IV Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму присвяченого питанням енергоефективності та відновлюваної енергетики. Триватиме вона до 9 листопада.

Олександр Мазурчак також нагадав, що наразі у столиці завершуються роботи щодо реалізації пілотного проекту з термосанації дошкільного навчального закладу №573 (вул. Маршала Малиновського, 27-Г) в Оболонському районі міста. Подібний проект втілюють і в середній загальноосвітній школі №233 (вул. Лайоша Гавро, 22-А).

«Проект з термосанації садочка – перший в Києві, де був застосований комплексний підхід до питань енергозбереження та енергоефективності. Кінцевий результат – мінімізувати витрати паливно-енергетичних ресурсів на потреби закладу без втрати відповідного рівня комфорту відвідувачів та персоналу цього закладу», – додав Олександр Мазурчак. 

Серед основних заходів з термосанації, які були проведені у дошкільному закладі: утеплення стін, даху, підвального приміщення та цоколю. Крім того, заміна вікон та дверей на енергоефективні, відновлення системи вентиляції з використанням енергозберігаючих технологій, модернізація систем освітлення, а також реконструкція внутрішньої системи опалення зі встановленням регуляторів на стояках системи опалення та в приміщеннях.

 

версія для друку