українська російська англійська
Авіаційна база Міноборони наступного року оновиться
06.11.2012 | 18:06
Прес-служба Міністерства оборони

6 листопада 2012 року Міністр оборони України Дмитро Саламатін відвідав з робочою поїздкою Одеську область.

У супроводі начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани, командувача Південного оперативного командування генерал-майора Анатолія Сиротенка та командира Повітряного командування “Південь” генерал-лейтенанта Павла Зуєва глава оборонного відомства ознайомився з потужностями виробничих підрозділів ДП “Одеський авіаційний завод” концерну “Укроборонпром” щодо виготовлення та ремонту зразків авіатехніки для потреб Збройних Сил України.

Йшлося про подальше співробітництво між Міністерством оборони України та авіаційним заводом, про збільшення виробництва авіаційної техніки в інтересах українського війська. Дмитро Саламатін також поспілкувався з трудовим колективом заводу.

Як зазначив Міністр оборони України, Одеський авіаційний завод є потужним підприємством, яке здатне ефективно працювати в інтересах Повітряних Сил ЗС України.

«Все це свідчить про необхідність виходити на нові рубежі нашої спільної співпраці. Завод має великий технічний потенціал щодо модернізації літаків з подальшим їх використанням для підготовки вітчизняних військових пілотів», – сказав Дмитро Саламатін.

У цьому контексті сторони обговорили питання щодо придбання Міністерством оборони України навчально-тренувальних літаків Л-39М та “Y-1 Дельфін”.

Генеральний директор ДП “Одеський авіаційний завод” Віталій Юхачов поінформував Міністра оборони України, що потужності заводу дозволяють вже наступного року передати Збройним Силам 5 літаків Л-39М та до 10 одиниць авіаційної техніки “Y-1 Дельфін”.

Дмитро Саламатін заявив, що цей чинник буде врахований під час складання оборонним відомством плану державних закупівель на 2013 рік.

 

версія для друку