українська російська англійська
Мінсоцполітики викрило чергову інформаційну "качку"
06.11.2012 | 20:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міністерство соціальної політики виявило чергову інформаційну «качку».  При проведенні перевірки за матеріалами «викривального сюжету» оприлюднені факти не підтвердилися.

Так, у сюжеті «Час-Підсумки» на 5 каналі за 5 листопада йшлося про нібито позбавлення пенсіонерки з Одещини надання соціальної допомоги… за її відмову голосувати(?!) за одну з партій.

Відповідальні працівники Мінсоцполітики негайно провели перевірку таких «кричущих «фактів». З’ясувалося, що жінка разом із своїм чоловіком були взяті на облік територіального центру соціального обслуговування  19 вересня 2011 року.

Їм надавалася допомога соціальними інспекторами у вигляді безкоштовних соціальних послуг за місцем проживання.

Однак пізніше під час перевірки було встановлено, що жінка має двох повнолітніх дітей, а такі особи за законом не мають право на безкоштовні соціальні послуги на дому.

Тож 22 жовтня 2012 року  подружжя було знято з обліку як отримувачі безкоштовних послуг. За інформацією Головного управління праці та соціального обліку в Одеській області, натомість подружжю було запропоновано скористатися платними соціальними послугами. Адже саме таке передбачено законом щодо літніх людей, котрі мають працездатних повнолітніх дітей, що проживають окремо.

Варто звернути увагу, що наказ про зняття з обліку подружжя датований 22 жовтня цього року, а вибори народних депутатів відбулися, як відомо, 28 жовтня. Тож жодної прив’язки до голосування ці дві події в принципі не можуть мати.

Вкотре звертаємося до працівників ЗМІ з проханням дотримання стандартів журналістики, всебічного та об’єктивного подання інформації, перевірки даних, які готуються до оприлюднення, недопущення викривлення фактів.

 

версія для друку