українська російська англійська
Військовослужбовці Хмельницького гарнізону пройшли перенавчання на цивільні спеціальності
07.11.2012 | 11:28
Прес-служба Міністерства оборони

У Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, відбувся черговий випуск слухачів. 50 військовослужбовців, пройшовши перенавчання за спеціальностями “Менеджмент підприємницької діяльності”, “Фінанси та кредит”, “Графічний дизайн і реклама”, отримали свідоцтва державного зразка та відповідні сертифікати.

Перенавчання військовослужбовців здійснювалося в рамках проекту Трастового фонду НАТО “Партнерство заради миру”.

За словами директора Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців Михайла Войнаренка, кожен із випускників курсів здобув знання за новою цивільною спеціальністю.

«Ми тісно співпрацюємо з центрами зайнятості, відтак, здійснюємо перепідготовку лише за тими спеціальностями, які мають попит на ринку праці. Як показує практика, кожний випускник курсів має можливість працевлаштуватися і реалізувати свій потенціал у цивільному житті», – розповів Михайло Войнаренко.

У жовтні у Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, розпочався новий етап навчання. Необхідні знання та навички за новими цивільними спеціальностями здобувають 35 військовослужбовців запасу, більшість з яких – зі Старокостянтинова Хмельницької області.

 

 

версія для друку